Elektroinštalácie pre rodinné domy. 

Elektroinštalácie Senec a okolie.

Máte problémy s elektroinštaláciou a neviete, na koho sa obrátiť? V Tribeta s.r.o. sme tu práve pre vás. Poskytujeme komplexné elektroinštalačné služby pre rodinné domy a byty, navrhnuté tak, aby dokonale vyhovovali vašim predstavám a potrebám. Či už ide o elegantné riešenie pre osvetlenie, inovatívne LED technológie, alebo inteligentné systémy pre ovládanie vašej domácnosti, my to všetko zvládneme. A nezastavujeme sa len pri vnútri vášho domova - myslíme aj na exteriér. Od prípojok pre bazén a saunu, cez osvetlenie záhrady, až po dokovacie stanice pre automatické kosačky. Predstavte si, aký pohodlný a inteligentný môže byť váš domov s našimi službami. My vám pomôžeme vytvoriť nielen funkčný, ale aj esteticky príjemný a energeticky efektívny priestor.

Staňte sa aj Vy našim zákazníkom. Obhliadku aj ponuku Vám vypracujeme v krátkom čase, presne podľa Vašich potrieb.

Elektroinštalácie robíme od roku 1996. Zabezpečujeme kompletné elektro služby. Vypracujeme projekt, doručíme materiál, zhotovíme elektroinštaláciu, poupratujeme stavbu a zabezpečíme revíziu elektroinštalácie. Našim spokojným klientom poskytujeme NONSTOP elektro-servis, poradenstvo a prehliadky elektrických zariadení.

"Elektro služby pre vás" je naša hlavná ponuka. Naším cieľom je poskytnúť vám kvalitné a spoľahlivé riešenia v oblasti elektrických inštalácií a servisu. 

 

Obhliadka a konzultácia

Obhliadka a konzultácia je základom pre ďalšiu komunikáciu a prípravu elektroinštaláciu. Čím viac informácií si vymeníme, tým lepší výsledok dokážeme vytvoriť.

Férová cenová ponuka

Férová cenová ponuka je výsledkom vašich požiadaviek na elektroinštaláciu, našich skúseností a reálnych cien elektro komponentov na trhu. 

Projekt

Projekt je v podstate sumarizáciou našej spolupráce. Všetko je na papieri do posledného detailu. Projekt podľa potreby aktualizujeme.

Elektro montáže

Keď je všetko dohodnuté, zrealizujeme elektro montáž. Aplikujeme najnovšie technológie, postupy montáže. Všetko rýchlo a profesionálne.

Revízna správa

Revízna správa potvrdí správnosť postupov montáže inštalácie a kvalitu dodanej technológie. Revíziu, kvôli transparentnosti, vykonáva externá spoločnosť

Elektro servis

Našu prácu vykonávame na 100%, i tak sa z času na čas sa niečo pokazí. Nonstop servis našim zákazníkom poskytujeme na základe dohody.