Elektroinštalácie pre rodinné domy. 

Elektroinštalácie pre Senec a okolie.

Máte problém s elektroinštaláciou alebo potrebujete poradiť? 

Ste na správnom mieste. Elektroinštalácia patrí medzi hlavné a nosné činnosti spoločnosti Tribeta s.r.o. Špecializujeme sa hlavne na elektroinštaláciu pre rodinné domy a byty. 

Návrh elektroinštalácie spravíme presne podľa vašich predstáv. Namontujeme vypínače, zásuvky, internet a televíziu. Svietidlá navrhujeme podľa požiadaviek kladených na činnosť, ktorá sa bude vykonávať v jednotlivých miestnostiach. Používame prevažne LED technológiu v kombinácii so senzormi pohybu a súmrakovými spínačmi. Nezabúdame ani na ovládanie vonkajších žalúzií. To môže byť jednoduché alebo pomocou meteostanice. 

Pri prvom návrhu projektant často vynechá vonkajšie rozvody elektroinštalácie. Pripravíme vám prípojku pre bazén, saunu, nabíjačku pre auto, osvetlenie záhrady, rozvody pre automatické zavlažovanie trávnika, dokovaciu stanicu pre automatickú kosačku atď.

Staňte sa aj Vy našim zákazníkom. Obhliadku aj ponuku Vám vypracujeme v krátkom čase, presne podľa Vašich potrieb.

Elektroinštalácie robíme od roku 1996. Zabezpečujeme kompletné elektro služby. Vypracujeme projekt, doručíme materiál, zhotovíme elektroinštaláciu, poupratujeme stavbu a zabezpečíme revíziu elektroinštalácie. Našim spokojným klientom poskytujeme NONSTOP elektro-servis, poradenstvo a prehliadky elektrických zariadení.

"Elektro služby pre vás" je naša hlavná ponuka. Naším cieľom je poskytnúť vám kvalitné a spoľahlivé riešenia v oblasti elektrických inštalácií a servisu. 

 

Obhliadka a konzultácia

Obhliadka a konzultácia je základom pre ďalšiu komunikáciu a prípravu elektroinštaláciu. Čím viac informácií si vymeníme, tým lepší výsledok dokážeme vytvoriť.

Férová cenová ponuka

Férová cenová ponuka je výsledkom vašich požiadaviek na elektroinštaláciu, našich skúseností a reálnych cien elektro komponentov na trhu. 

Projekt

Projekt je v podstate sumarizáciou našej spolupráce. Všetko je na papieri do posledného detailu. Projekt podľa potreby aktualizujeme.

Elektro montáže

Keď je všetko dohodnuté, zrealizujeme elektro montáž. Aplikujeme najnovšie technológie, postupy montáže. Všetko rýchlo a profesionálne.

Revízna správa

Revízna správa potvrdí správnosť postupov montáže inštalácie a kvalitu dodanej technológie. Revíziu, kvôli transparentnosti, vykonáva externá spoločnosť

Elektro servis

Našu prácu vykonávame na 100%, i tak sa z času na čas sa niečo pokazí. Nonstop servis našim zákazníkom poskytujeme na základe dohody.