Elektrické Podlahové Kúrenie - príjemné teplo bez prachu

Aby ste mali perfektné elektrické kúrenie, nepotrebujete umelú inteligenciu. Zdravý rozum, praktický fyzika a 25 rokov skúseností nás oprávňujú pomôcť vám s návrhom a realizáciou vášho kúrenia.

Prijateľná cena, rýchla montáž, intuitívne ovládanie. To všetko sú výhody elektrického podlahového kúrenia. Neváhajte nás kontaktovať, obhliadka je zadarmo. Návrh dobrého riešenia na nezaplatenie.

Tam kde nie je možné realizovať podlahové kúrenie navrhujeme použiť infra ohrev. Tento spôsob je efektívnejší ako klasické elektrické konvektory. Vstupná cena je vyššia, no náklady na prevádzku sú mnohonásobne menšie ako pri klasických elektrických radiátoroch.

Efektívne vykurovanie? To je naša špecialita! 

Stiahnite si zdarma e-book:   7 jednoduchých krokov, ako mať teplú podlahu e neprerobiť aj gate.

Elektrické podlahové kúrenie

Elektrické podlahové vykurovanie je jedným z najrozšírenejších spôsobov využitia elektrických vykurovacích vodičov. Pre tieto aplikácie sú z hľadiska ceny, úžitkových vlastností a funkčnosti systému ideálne odporové vykurovacie vodiče. Elektrické vykurovanie sa oproti teplovodnému vyznačuje jednoduchšou inštaláciou, vyššou flexibilitou a nižšími zriaďovacími nákladmi.

Teória Vás neohreje

Na internete je množstvo informácií. Neskutočné množstvo. Najlepšie kúrenie si aj tak vyberiete Vy. Poradíme Vám s výberom kúrenia. Prejdeme si krok za krokom postup, aby Ste vedeli čo Vás čaká a na čo sa môžete tešiť. Teplá podlaha v celom dome, viac dôvodov pre radosť

 

Aj ja chcem takú fajn teplú podlahu. Pomôžte mi s tým. Chcem vám napísať.


Teplá podlaha v celom dome, viac dôvodov pre radosť.

Je to moderný spôsob kúrenia s množstvom výhod. Pri elektrickom podlahovom kúrení je miestnosť ohrievaná rovnomerne. Rozdiel medzi teplotou podlahy a stropu je omnoho menší ako pri kúrení bežnými radiátormi na stenách. Veľa domácností používa na ovládanie teploty v jednotlivých miestnostiach smartfón. Celý systém je v podstate bezúdržbový. Nevyžaduje Vašu sústavnú pozornosť. Systém stačí nastaviť raz a v prípade potreby len doladiť. V obývačke si nastavíte príjemnú teplotu na pohodové sledovanie televízie, v kúpeľni relaxačnú teplotu a v spálni ideálnu teplotu pre zdravý spánok.

 

Ten pocit stojí za to.

Ak je Vám zima na nohy a máte studenú podlahu, my vieme ako zohriať podlahu. Nohy si musíte zohriať sami. Vy najlepšie viete aký je to príjemný pocit. Ukážka montáže elektrického podlahového kúrenia. Ten pocit stojí za to.

Zbavíme Vás studenej podlahy

Studené nohy sú začiatkom prechladnutia. Nepríjemné sú práve studené miesta na podlahe. Viem, existuje viac spôsobov kúrenia. Teplá podlaha s elektrickým podlahovým kúrením je bezpečná, spoľahlivá a ekonomická. Už nemusíte kúriť ostošesť. Len pár dni a budete mať príjemne teplo pod nohami. Stačí tak málo.