Jadrové vŕtanie je vŕtanie stavebných materiálov bez otrasov. Vŕtame železobetón, tehlu, betón aj pórobetón. Vŕtame profesionálnou súpravou značky HILTI. Dokážeme zhotoviť dieru do muriva od cca 60 mm do 200 mm. Optimálna dĺžka vrtu je do jedného metra. Samozrejme vieme zhotoviť aj diery mimo rozsahov, ktoré sú tu uvedené. Preferujeme individuálny prístup a efektívne riešenie Vašich požiadaviek. 

Zavolajte, prídeme na obhliadku.

Akcia:
Odvoz a likvidácia vyvŕtaného materiálu za paušálnu cenu 10€

Ako to všetko začalo. K jadrovému vŕtaniu sme sa dostali náhodou. V nedávnom čase sme sa venovali hlavne elektroinštaláciám. Počas jednej montáže sme narazili na problém . Potrebovali sme prejsť s káblami cez betónovú stenu. Aby toho nebolo málo, stena nebola jedna, ale dve. Pekne vedľa seba oddelené izoláciou. Zisťovali sme možnosti riešenia vzniknutej situácie. Partie, ktoré sme oslovili „práve teraz“ nemohli. Nakoniec sme si zaobstarali celú súpravu. Dostali sme rýchlokurz geniality a vyvŕtali svoju prvú dieru. Odvtedy sme zodrali už mnoho vŕtacích koruniek. Vŕtali sme v pivnici, pod strechou, vo výške 12 metrov, špeciálny bazénový základ, tvorený tromi vrstvami betónu C32 atď. 

Najčastejšie nás voláte pre vŕtanie na klimatizáciu, odvetranie kuchyne (digestor), stĺpiky na oplotenie alebo len jednoduché odvodnenie betónovej plochy. 

Príďte s Vašimi požiadavkami, radi Vám pomôžeme.