Elektroinštalácie a elektricke podlahove kurenie pre Senec a okolie.

Máte problém s elektroinštaláciou alebo potrebujete poradiť? Ste na správnom mieste. Elektroinštalácia patrí medzi hlavné a nosné činnosti spoločnosti Tribeta s.r.o. Špecializujeme sa hlavne na elektroinštaláciu pre rodinné domy a byty. Návrh elektroinštalácie spravíme presne podľa vašich predstáv. Namontujeme vypínače, zásuvky, internet a televíziu. Svietidlá navrhujeme podľa požiadaviek kladených na činnosť, ktorá sa bude vykonávať v jednotlivých miestnostiach. Používame prevažne LED technológiu v kombinácii so senzormi pohybu a súmrakovými spínačmi. Nezabúdame ani na ovládanie vonkajších žalúzií. To môže byť jednoduché alebo pomocou meteostanice. Pri prvom návrhu projektant často vynechá vonkajšie rozvody elektroinštalácie. Pripravíme vám prípojku pre bazén, saunu, nabíjačku pre auto, osvetlenie záhrady, rozvody pre automatické zavlažovanie trávnika, dokovaciu stanicu pre automatickú kosačku atď.

Elektricke podlahove kurenie pre vašu pohodu.

Je to moderný spôsob kúrenia s množstvom výhod. Pri elektrickom podlahovom kúrení je miestnosť ohrievaná rovnomerne. Rozdiel medzi teplotou podlahy a stropu je omnoho menší ako pri kúrení bežnými radiátormi na stenách. Veľa domácností používa na ovládanie teploty v jednotlivých miestnostiach smartfón. Celý systém je v podstate bezúdržbový. Nevyžaduje Vašu sústavnú pozornosť. Systém stačí nastaviť raz a v prípade potreby len doladiť. V obývačke si nastavíte príjemnú teplotu na pohodové sledovanie televízie, v kúpeľni relaxačnú teplotu a v spálni ideálnu teplotu pre zdravý spánok.

Prijateľná cena, rýchla montáž, intuitívne ovládanie. To všetko sú výhody elektrického podlahového kúrenia. Neváhajte nás kontaktovať, obhliadka je zadarmo. Návrh dobrého riešenia na nezaplatenie.

Tam kde nie je možné realizovať podlahové kúrenie navrhujeme použiť infra ohrev. Tento spôsob je efektívnejší ako klasické elektrické konvektory. Vstupná cena je vyššia, no náklady na prevádzku sú mnohonásobne menšie ako pri elektrických radiátoroch.

Elektroinštalácie robíme od roku 1996. Zabezpečujeme kompletné služby. Vypracujeme projekt, doručíme materiál, zhotovíme elektroinštaláciu, upraceme a zabezpečíme revíziu elektroinštalácie. Našim spokojným klientom poskytujeme NONSTOP elektro-servis, poradenstvo a prehliadky elektrických zariadení. Staňte sa aj Vy našim zákazníkom. Obhliadku aj ponuku Vám vypracujeme v krátkom čase, presne podľa Vašich potrieb.